Hakkımızda


 

BURSA GEMLİKTEN

Naturel Zeytinyağ olarak, atalarımızın mirası olan Orhangazi bölgesinin zeytin ağacı tarlalarında doğal zeytinler yetiştirmekteyiz.

YÜKSEK KALİTE, UYGUN FİYAT

Normal bir süreçte zeytinyağı sofralarımıza ulaşana kadar birçok kez el değiştirir: Üreticiden fabrikaya, fabrikadan toptancıya, toptancıdan perakendeciye kadar uzanan bir zincir vardır. Ürün son tüketiciye ulaşana kadar el değiştirdikçe birim maliyeti yükselmektedir. Buna karşılık fabrikaların ortalama kalite olarak baz aldığı standartlar yeterli görülmekte ve çiftçiye, bu standartlar üzerinden bir değer biçilerek ödeme yapılmaktadır. Hal bu ki her mahsul aynı kalitede değildir. Naturel Zeytinyağı markası olarak en iyi mahsulden elde ettiğimiz birinci sınıf zeytinyağını, hiçbir aracı kullanmadan (doğrudan imalattan) son tüketiciye ulaştırıyoruz. Çeşitli aracılar kullanmadığımız için de standart kalitede olan bir zeytinyağından daha uygun fiyata 1. sınıf sızma zeytinyağı sunabiliyoruz.

GEÇMİŞTEN GELECEĞE

1978’den beri üretimini yaparak birçok noktaya satışını gerçekleştirdiğimiz zeytinyağlarımızı artık NATUREL ZEYTİNYAĞ markası üzerinden hizmetinize sunuyoruz.